خرید سکه و اشتراک

نحوه خرید سکه و اشتراک: بازی جای شعر خالی، به صورت رایگان قابل نصب می باشد و امکان بازی به صورت رایگان در بخش هایی از این بازی وجود دارد. به منظور بهره بردن از تمامی امکانات این بازی نیاز به خرید سکه و اشتراک است که از طریق پرداخت درون برنامه ای و اتصال به درگاه بانکی امکان پذیر است.

طریقه دریافت سکه و اشتراک: تنها کافی است به بخش خرید سکه و اشتراک در بازی بروید و گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از تکمیل خرید و بازگشت به بازی، در بخش پروفایل اشتراک و سکه خریداری شده قابل مشاهده است.

ثبت شکایت

طریقه ثبت شکایت و درخواست عودت وجه: در صورت بروز مشکل در هنگام خریداری سکه و اشتراک، به راحتی به پشتیبانی این بازی به طرقی که در ذیل آمده است، تماس حاصل کنید و پشتیبانان ما به سرعت مشکل شما را حل خواهند کرد.

تماس با پشتیبانی

طریقه تماس با پشتبانی:

  • از طریق بخش پشتیبانی در بازی جای شعر خالی (سریعترین راه)
  • ارسال ایمیل به support@jayesherkhali.ir

ساعات پاسخگویی پشتیبانی: از ساعت 10 صبح لغایت 22 شب

مدت زمان پاسخگویی پشتیبانی: حداکثر 24 ساعت بعد از ارسال پیام

نحوه رسیدگی به شکایات پرداخت: ظرف 24 ساعت بعد از دریافت شکایت کاربر، بنا به درخواست خریدار، سکه یا اشتراک خریداری شده به مشکل خورده، به حساب کاربری وی اضافه می شود و یا مبلغ واریز به حساب عودت خواهد شد.

قوانین مربوط به حریم شخصی کاربران

اطلاعات کابری و بانکی کاربران جای شعر خالی نزد آریاکو محفوظ خواهد ماند و تنها در صورت اعلام کتبی مراجع قانونی در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت و در اختیار هیچ شخص حقوقی و حقیقی دیگر قرار نخواهد گرفت.