اپلیکیشن جای شعر خالی هر روز برای تمام کاربرای جدید و قدیمش یه مسابقه‌ی موزیکال با کلی موسیقی و شعر خاطره‌انگیز داره به اسم جای شعر خالی! اینجا هر کسی می‌تونه بدون شرط و درست حدس‌زدن ادامه موسیقی فقط ۱۰ تا آهنگ جایزه نقدی ببره! توی جای شعر خالی ۱۰ برابر مبلغ ورودی مسابقه و می‌تونی جایزه ببری! جای شعر خالی ۱۰ مرحله داره که توی هر مرحله یه قسمتی از آهنگ خوانندگان معروف ایران برات پخش میشه. بعد از پخش چند مصرع از شعر، موسیقی قطع میشه و شما باید حدس بزنید که ادامه شعر چیه! اگر درست حدس بزنید وارد مرحله بعد می‌شید، به همین سادگی!

شرکت سازگار رایانه آریا در سال 1394 با تکیه بر تخصص و تجارب هیئت مدیره در حوزه ICT شروع بکار کرد. ماهیت ما استارتاپ است و برای خلق ایده‌هایی که خلا آن در بازار بشدت احساس می‌شود شروع بکار کرده ایم.

ماموریت اصلی ما طراحی و پیاده‌سازی اپلیکشن‌های موبایلی با جدیدترین تکنیک‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دنیا است. در فاز اول این شرکت با بهره‌گیری از تجارب چند ساله تیم خود در زمینه تولید و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی و شناخت مخاطبان ایرانی، ایده طراحی اپلیکیشن‌های خدمات ارزش افزوده را با محوریت ارزش آفرینی تولید کرده است.